قیمت دستگاه رول فرمینگ ورق

عوامل مختلفی در قیمت دستگاه رولفرم تأثیرگذار است. مشخصات فنی دستگاه رول فرمینگ که بر قیمترولفرم تأثیر می گذارد توضیح داده می شود.

چه پارامتری در روند رولفرم فلزات تاثیرگذار است؟

یکی از پارامترهای موثر در طراحی خط تولید رولفرم ، طول تغییرشکل است. یا در واقع تعداد ایستگاه های لازم برای به دست امدن پروفیل مورد نظر است.

مشخصات فنی دستگاه رول فرمینگ که تاثیرگزار بر قیمت رول فرمینگ است به شرح زیر می باشد:

 • کویل گیر:
  کویل گیر دستی ارزان تر است ، در حالی که یک کویل باز کن نیمه اتوماتیک یا یک دستگاه تزریق اتوماتیک ممکن است هزینه چند برابر داشته باشد.بنابراین رول بازکن پیشنهادی برای رول فرمینگ معمولاً یک دستی است و اگر مشتری نیاز به کویل بازکن قوی تر داشته باشد هزینه های اضافی دریافت می شود.
کویل-گیر-دستگاه-رول-فرمینگ
 • شفت ماشین رول تشکیل:تفاوت قطر شافت ها نیز تاثیرگزار بر قیمت های مختلف رول فرمینگ است. به عنوان مثال ، برخی از کارخانه ها ممکن است از شافت هایی به قطر 50/60 میلی متر استفاده کنند و یا شافت های توخالی برای یک دستگاه استفاده کند ، در حالی که کارخانه ای دیگر از شافت ها با قطر استاندارد 70 میلی متر استفاده میکند.
قیمت-دستگاه-رول-فرمینگ
 • تعداد ایستگاه های دستگاه رولفرمینگ:
  ماشین آلات رولفرمینگ برای محصولات مختلف ممکن است دارای ایستگاه های مختلف باشند. با این حال ممکن است برای همان محصول سازندگان مختلف هریک تعداد مختلف از ایستگاه و دروازه را بیان کنند. به طور کلی ، برخی از ماشین های ارزان قیمت ممکن است دارای ایستگاه های کمتر از حد مورد نیاز باشند.
قیمت دستگاه رول فرمینگ گالوانیزه

قیمت دستگاه رول فرمینگ گالوانیزه

 • ساختار ایستگاه های رول فرمینگ:
  دو ساختار مختلف برایایستگاه وجود دارد. استندهای یکپارچه و استندهای مستقل.
 • مواد :
  تولید کنندگان مختلف از مواد مختلفی برای تولید ابزارهای نورد استفاده می کنند.
 • سیستم انتقال رول فرمینگ:
  سه روش انتقال متداول برای ماشین آلات وجود دارد ، به عنوان مثال: زنجیری، گیربکس و شافت های مشترک . هر روش انتقال هزینه های خاص خود را دارد.

کاربردهای رول فرمینگ برای صنایع مختلف:

در این مطلب می خواهیم راجع به مواد و کاربردهای مختلف پروفیل های تشکیل شده با رول فرمینگ توضیح دهیم. اول از همه ، بگذارید در مورد شکل گیری ورق در دستگاه رولفرمینگ برای شما توضیح دهیم همانطور که می دانید رولفرم یک فرآیند شکل دهی نوار ورق از فلز است که از طریق یک سری جفت غلتک تشکیل می شود تا یک پروفیل یا شکل دلخواه ایجاد کند.
منظور ما این است که یک ورق فلز به طور مداوم از طریق عبور گام به گام از غلتک ها برای نهایی کردن نقشه مورد تقاضا.

ما اول از همه ضخامت مواد ، درجه دوم سختی مواد ، سومین بودجه مشتری عامل مختلفی داریم. ما می توانیم از انواع استندها و اندازه های مختلف شافت از طرح های مختلف استفاده کنیم. موادی که می توانیم با رول فرمینگ تغییرشکل یابند هر نوع فولادی مانند ppgi ، کربن فولادی ، فولاد گالوانیزه ، فولاد ضد زنگ ، مس ، آلومینیوم است.
برخی اوقات برای برخی از پروژه های شما ، دستگاه را به انبار نهایی کاربر می فرستد و لازم است ورق 100 متری 80 متری را تولید کنید. به همین دلیل ما آن را یک خط مداوم می نامیم.

رولفرم یک فرآیند شکل دهی ورق فلزی است که در صنایع مختلف برای تولید انواع اشکال و محصولات رول ایجاد به کار گرفته میشود.

دستگاه رول فرمینگ رول در استفاده از صنایع متنوع برای تولید انواع مختلف اشکال و محصولات استفاده می شود.

برخی از صنایع که از محصولات رولفرمینگ استفاده می شوند عبارتند از:

 • کامیون (ورق بدنه خارجی کامیون )
 • ساخت و ساز ساختمان (چهارچوب درب،سازه های کناف، درب کرکره ، کانال سقف)
 • ساخت بزرگراه (گاردریل بزرگراه ، تیرچه پست)
 • کشاورزی
کاربردهای-دستگاه-رول-فرمینگ
error: Content is protected !!