دستگاه رول فرمینگ قفسه فلزی سوپرمارکتی

 

رول فرمینگ قفسه فلزی : قفسه بندی سوپر مارکتی به چیدمانی از قفسه بندی گفته می شود که از قابلیت مونتاژ و برخوردار باشد و در این حال، به استفاده از جوشکاری و یا بکارگرفتن آچار و پیچ نیازی نداشته باشد.
شرکت لوتوس تولید کننده ، فروشنده انواع ماشین الات قفسه بندی صنعتی ، قفسه بندی پیچ و مهره ای و قفسه بندی راک صنعتی میباشد.شرکت لوتوس متشکل از تیمی با تجربه است که دستگاه مناسب سیستم قفسه بندی انباری را پس از بررسی های لازم و دقیق و با توجه به درخواست مشتری طراحی نموده و نسبت به ساخت آن اقدام می نماید .

امروزه با افزایش تعداد سوپرمارکت های کوچک و بزرگ نیاز به قفسه فلزی سوپرمارکتی بسیار افزایش پیدا کرده است . قفسه بندی فلزی سوپرمارکتی باعث نظم بخشیدن به کالاهای سوپرمارکت میشود و امکان انتخاب بهتر کالا را برای مشتریان سوپرمارکت فراهم می آورد .

اجزای قفسه بندی فلزی سوپرمارکتی:

  • چهارچوب قفسه: چهارچوب یا قاب یا همان فریم به عنوان چارچوب اصلی قفسه اجرا می‌شود و بخش‌های اصلی آن را پوشش می‌دهد. در قفسه بندی فلزی این چارچوب توسط دستگاه رول فرمینگ در اشکال مخلتف قابل تولید است. انواع مختلف فریم قفسه شامل پروفیل ال پانچ دار، پروفیل یو پانچ دار،پروفیل تی پانچ دارو … می باشد.
  • بازوی راک: یکی از مهمترین اجزای قفسه بندی فلزی راک است که وظیفه اتصال چهارچوب و فریم را بر عهده دارد و به صورت کانال های یو شکل یا سی شکل است که لبه های آن دارای برجستگی برای اتصال به سوراخ های فریم است.
  • کفپوش یا صفحه قفسه: یک لایه کفپوش فلزی است که محل قرارگیری تجهیزات و کالاها را می‌پوشاند.
  • صفحه محافظ پشت قفسه: یک سیستم محافظتی است که بر قسمت پشتی قفسه قرار گرفته و ازسقوط تجهیزات جلوگیری می‌کند.
error: Content is protected !!