خط-تولید-لنگه-درب

خط تولید لنگه درب ایرانی

رول فرمینگ لنگه درب ضد سرقت : درب ضد سرقت با ساختار ویژه نسبت به درب های معمولی مقاوم تر بوده و دارای امنیت بالاتری است. درب های ضد سرقت علاوه بر این که امنیت را در برابر سرقت بالا میبرند دارای ویژگی های دیگری از قبیل : عایق گرما ،عایق رطوبت و صدا . عایق سرما و آتش پاد بودن هستند.

لوتوس فرمینگ سازنده دستگاه رول فرمینگ سفارشی چهارچوب درب و لنگه درب ضد سرقت. اگر خودتان طراحی مورد نظر چهارچوب یا لنگه درب دارید ، نقشه طراحی خود را به ما نشان دهید ، بهترین پیشنهاد را مهندس متخصص ما به شما ارائه دهند.
این خط تولید دارای کویل گیردستی وبخش رول فرمینگ ومیز خروجی اتوماتیک و ایستگاه پمپ هیدرولیک و کابینت کنترل برق و غیره می باشد.

دستگاه-رول-فرمینگ-چهار-چوب-درب-ضد-سرقت

دستگاه رول فرمینگ لنگه درب

استراکچر فلزی درب ضد سرقت بسیار کاربردی است و بسیار مورد توجه می باشد ، قابل ذکر است که استراکچرهای فلزی درب ضد سرقت (لنگه و چهارچوب درب) یکی ازدشوار ترین قطعات تولیدی توسط دستگاه های رول فرمینگ هستند، به این دلیل که به ظرافت و دقت بسیار بالایی در ساخت نیازمند می باشد. بنابراین طراحی و ساخت دستگاه های رول فرم شکل دهی چهارچوب درب و لنگه درب ضد سرقت نیازبه تخصص و طراحی دقیق دارد.
در گذشته از روش خم و برش پرس برک برای شکل دهی ورق فلزی خام و تولید چهارچوب درب و لنگه درب استفاده میشد که سرعت عمل در این روش پایین می باشد و دقت خم و زاویه سازی در پروفیل نهایی پایین می باشد.
به همین علت شرکت لوتوس اقدام به طراحی و تولید دستگاه های رولفرمینگ برای شکلدهی با دقت و سرعت بالا پروفیل های چهارچوب درب و لنگه درب نموده است.

 

رول باز کن

رول-بازکن-دستگاه-چهلرچوب-فلزی

سیستم پانچ

سیستم-بانچ-دستگاه-چهارچوب-درب-فلزی

رول فرمینگ

رول فرمینگ

سیستم برش

سیستم-برش-دستگاه-لنگه-درب-فلزی

لنگه درب ایرانی

رول-فرمینگ-لنگه-درب-ایرانی

لنگه درب ترک

رول-فرمینگ-لنگه-درب-ترک

رول فرمینگ لنگه درب ترک

  • خلاصه ویژگی های دستگاه رول فرمینگ چهارچوب ضد سرقت

جنس ورق: رول گالوانیزه یا ورق سیاه

ضخامت ورق:  0.8 -0.9 -1  میلی متر

توان موتور اصلی رول فرمینگ:2*7.5 Hp

سرعت شکل دهی بدون پانچ : 5-10 متر بر دقیقه

قطر شافت: 70mm

تعداد ایستگاه: 42

جنس شافت و غلتک های اصلی:  فلز سختي كاري شده 42CrMo4

  • قسمت های اصلی
  1. رول باز کن دستی
  2. سیستم شکل دهی (رول فرمینگ)
  3. سیستم پانچ هیدرولیک
  4. واحد برش
  5. سیستم کنترل
  6. میز محصول
  7. چیدمان خط تولید

رول باز کن دستی       رول فرمینگ       تغذیه                 پانچ                               برش                   میز محصول

error: Content is protected !!