درباره ی لوتوس رول فرمینگ

درباره ی لوتوس فرمینگ :شرکت لوتوس فرمینگ به عنوان یکی از بزرگ ترین طراحان و تولید کنندگان رول فرمینگ در ایران از پیشتازان صنعت رول فرمینگ می باشد.

شرکت لوتوس صنعت آسیا در سال 1393 به عنوان نماینده انحصاری ساخت و فروش محصولات لوتوس در اصفهان تاسیس گردید و طی این سال ها با به کار گیری فن و تجربه صنعت گران با تجربه توانسته است دستاورد های مهمی در زمینه ساخت و تامین دستگاه های رول فرمینگ در ایران و کشور های خاورمیانه کسب کند.

ساخت دستگاه های رول فرمینگ در حوزه پروفیل های خاص نیاز به تجربه و مهارت بسیار زیاد همراه با دانش فنی این صنعت دارد. از این رو هدف اصلی این شرکت همواره تلاش برای انتقال این دانش از کشورهای پیشرفته به ایران بوده است.

شرکت-لوتوس-فرمینگ

پشتیبانی و خدمات

در این قسمت نیروهای متخصص پاسخ گوی نیازهای مشتری هستند و در صورت نیاز برای بازدید به کارخانه مشتری مراجعه مینمایند.

ساخت و تولید

در این بخش نیروهای با تجربه لوتوس با استفاده از بهترین دستگاه های سی ان سی به ماشین کاری غلتک های دستگاه مورد نظر میپردازند.

تیم طراحی و نقشه کشی

در این بخش مهندسین ما با دانش و علم بالا به طراحی بهترین و ایده ال ترین دستگاه می پردازند که علاوه بر تولید پروفیل با کیفیت بالا،از قیمت و شرایط مناسبی برخوردار باشد.

افتخارات مجموعه لوتوس رول فرمینگ

درباره ی لوتوس فرمینگ : مجموعه لوتوس در راستای تولید و ساخت دستگاه های رول فرمینگ در چندین سال اخیر افتخاراتی را کسب نموده است که میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • شرکت دانش بنیان لوتوس
  • اولین تولیدکننده دستگاه های رول فرمینگ با تکنولوژی copra در ایران
  • تولیدی و صنعتگر برتر سال 1399
شرکت-لوتوس-فرمینگ
سازنده-دستگاه-های-رول-فرمینگ
استاندار-اصفهان-در-مجموعه-لوتوس
طراحی-دستگاه-رول-فرمینگ
error: Content is protected !!