دستگاه رول فرمینگ چهارچوب درب

لوتوس فرمینگ سازنده انواع ماشین الات تولید پروفیل برای چهارچوب درب و لنگه درب های ضد سرقت می باشد.دستگاه های رول فرمینگ چهارچوب درب میتواند یک پایه پروفایل را در چند عرض تولید کند.هیچ نوع محدودیتی در تولید انواع دستگاه رول فرم چهارچوب درب وجود ندارد.
امروزه استفاده از چهارچوب فلزی در خانه ها متداول شده است و علت آن نیز تداوم و ماندگاری بیشتر چهارچوب فلزی می باشد . همچینن خاصیت طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی یکی دیگر از دلایل میباشد.

تولید چهارچوب درب فلزی به روش رول فرمینگ قابلیت پانچ جای قفل بر روی خط به صورت پیوسته را داراست.پانچ نیز می تواند با توجه به نیاز شما طراحی شود. بعد از شکل دهی توسط دستگاه رول فرمینگ سطح بسیار صاف و زیبا خواهد بود.

 

 

در ساختمان سازی چهارچوب های فلزی و چوبی در قسمت های متفاوت استفاده های بسیاری را داراست. ازموارد استفاده این پروفیل ها میتوان به درب و پنجره های ساختمانی اشاره نمود که البته در طرح ها، اندازه و رنگ های مختلفی قابل اجرا و. تحویل به مشتری میباشد.
چهارچوب درب بسته به مورد مصرف میتواند از جنس چوب یا فلز باشد. که نوع چوبی آن در حوصله این بحث جایی ندارد ولی نوع فلزی آن در ابعاد استاندارد با توجه به محل مصرف (داخلی یا ورودی) در کارگاه با استفاده از ماشن الات رولفرمینگ تولید شده و به محل مصرف حمل میشود . در حالت های دیگرپس از دریافت ابعاد سفارشی تعیین قیمت شده و به بازار عرضه میشود.
تولید چهار چوب درب به روش رولفرمینگ و با استفاده از غلطک و موتور های گیربکسی در مجموع لوتوس فرمینگ قابل اجرا میباشد .
پروفیل های چهار چوب درب یا اصطلاحا (استراکچر دور فریم) عموما با ضخامت 1 تا 1.5 میلی متر توسط ماشین آلات لوتوس رولفرمینگ تولید میشود.

چهارچوب-درب-فلزی

انواع چهارچوب فلزی :

پیداکردن چهار چوب مناسب برای هر پروژه نیازمند بررسی میباشد. پس نمیتوان روند کامل و مشخصی را در نظر گرفت.
دراوضاع اقتصادی موجود کم کردن هزینه ها و بالا بردن راندمان مهم ترین اصل درهر پروژه است. البته در جریان این موضوع هستید که قیمت چهار چوب بر اساس وزن آن مشخص میشود.

پس انتخاب چهار چوب های سبک در موارد مختلفی هزینه های شما را کاهش میدهد .به این صورت که شما پول کمتری برای خرید پروفیل پرداخت میکنیدو هم وزن مجمع سازه خود را کاهش داده اید . این کار معنایی جز صرفه جویی در مصالح و طراحی ندارد.

چهارچوب های فلزی در ایران با اسم های مختلف شناخته می شوند از جمله:

 • چهارچوب درب فلزی ساده
 • چارچوب فلزی فرانسوی
 • چهارچوب فلزی مکزیکی
 •  درب رومی
 • چارچوب فلزی ضدسرقت

در ادامه به معرفی هر کدام از این چهارچوب ها خواهیم پرداخت.شرکت لوتوس فرمینگ سازنده انواع دستگاه های رولفرمینگ چهارچوب درب فلزی به سفارش مشتری می باشد چه چهارچوب های شناخته شده در ایران چه چهارچوب های دارای طرح خاص طبق سفارش مشتری.

چهارچوب ساده

چهارچوب فلزی-ساده

چهارچوب فرانسوی

چهارچوب فلزی-فرانسوی

چهارچوب مکزیکی

چهارچوب-درب-مکزیکی

چهارچوب ضدسرقت

چهارچوب-درب-ضد-سرقت

  رولفرمینگ چارچوب فلزی ساده:

چهارچوب فلزی ساده به چهارچوب هایی با سطح صاف وهموار میگویند.این چهارچوب ها برعکس قاب فرانسوی و مکزیکی که دارای انحناهای مختلفی در جهات مختلف میباشند.بدون انحنا به صورت سطحی مسطح و کاملا صاف طراحی و تولید میشوند.

برای زیبایی این مدل چهارچوب ها بعداز اتمام کارهای ساختمانی و رنگ آمیزی و در زمان نصب درهای چوبی بر روی بدنه فلزی چهارچوب کاوری از جنس چوب قرار میگیرد که باعث زیبایی درب و چهارچوب میشود.

 

 

 

 

 رولفرمینگ چارچوب فلزی فرانسوی:

یکی از انواع چهارچوب‌های فلزی، چهارچوب فرانسوی است. چهار چوب فلزی فرانسوی برای درب‌های ورودی و درب‌های اتاق خواب مناسب و کاربرد بسیاری دارد.

 

 

 

 

رولفرمینگ چهارچوب درب مکزیکی:

پروفیل چهارچوب مکزیکی به اسم چهارچوب های قاشقی نیز شناخته می شوند. چهارچوب درب مکزیکی دارای دو مدل می باشد. با توجه به جهت انحنای خم آن در دو نوع بیرون و درون تولید می شود. از این چهارچوب ها در صنعت جهت ساخت درب های ضد سرقت استفاده می شود.

 

رولفرمینگ چهارچوب درب ضد سرقت:


درب های ضد سرقت خصوصیات مشخصی دارند که نسبت به درب های داخلی دارای امنیت و مقاومت بیشتری هستند. درب های ضد سرقت معمولا داخل لنگه درب از ورق فلزی مقاوم استفاده می شود تا عملا نفوذ به داخل ساختمان را غیر ممکن سازد.

رولفرمینگ-چهارچوب-فلزی

دستگاه رول فرمینگ چهارچوب فلزی

 • جنس ورق: رول گالوانیزه یا ورق سیاه
 • ضخامت ورق:  1-1.8  میلی متر
 • توان موتور اصلی رول فرمینگ: 15 کیلووات
 • سرعت شکل دهی: 8-10 متر بر دقیقه
 • ابعاد فرمینگ : 10 × 8/0  × 9/0  متر(طول *عرض*ارتفاع)

 قسمت های اصلی رول فرمینگ چهارچوب درب

 • رول باز کن دست
 • سیستم شکل دهی (رول فرمینگ)
 • واحد برش
 • سیستم کنترل
 • میز محصول

مشخصات دستگاه رول فرمینگ چهارچوب درب ضدسرقت:

رول باز کن
دستینوع رول باز کن
5 تن

مقاوم در برابر وزن بیشتر

ظرفیت بارگیری
سیستم رول فرمینگ با راهنمای خط
65 میلی مترقطر شافت
24  گروهتعداد ایستگاه
 فلز سختي كاري شده

CK45

جنس شافت اصلی
کروم سختی کاری شدهجنس غلتک
8-10 میلی مترسرعت شکل دهی
گیریبکس گاردننوع انتقال حرکت
اسكلت فلزي طراحي شدهاسکلت اصلی دستگاه
دستگاه برش هیدرولیگ
 برش هیدرولیک بدون توقفنوع سیستم برش
12 مگاپاسکالفشار هیدرولیک
آبكاري شده با كروم ١٢جنس تیغه های برش و قیچی ها
 2 میلی متر±تلرانس طول برش
error: Content is protected !!