دستگاه رول فرمینگ پروفیل H ترکیبی گلخانه ای

دستگاه رول فرمینگ پروفیل H ترکیبی گلخانه ای

رول فرمینگ پروفیل H ترکیبی گلخانه ای: پروفیل ام گلخانه از ورق فولاد گالوانیزه ، با فرآیند نورد سرد یا همان رول فرمینگ ساخته می شود.معمولا ضخامت ورق فولاد 0.7 میلی مترمی باشد ،گالوانیزه بودن ورق باعث می شود آن را برای مدت طولانی تحت محیط مرطوب مقاومت داشته باشد.
پروفیل اچ ترکیبی گلخانه با دقت بالا از خط نورد غلتکی رول فرمینگ ساخته شده است ، و این دقت بالا باعث نصب آسان آن ها می گردد.

ویژگی های رول فرمینگ M گلخانه ای

جنس ورق: رول گالوانیزه
ضخامت ورق0.8-1.2 میلی متر (معمولا 0.9 میلی متر)
توان موتور واقعی رول فرمینگ: 7.5 کیلووات
سرعت شکل دهی: ۱۰ – ۱۲ متر بر دقیقه

قسمتهای اصلی خط تولید رول فرمینگ پروفیل گلخانه ای

رول باز کن دستی
سیستم شکل دهی (رول فرمینگ)
واحد برش هیدرولیک
کنترل و فرمان
میز نهایی

دستگاه-اچ-سازه-گلخانه
رول-فرمینگ-اچ-ترکیبی-گلخانه-ای

رول فرم پروفیل H ترکیبی گلخانه 

سیستم رول فرمینگ 
60 میلی مترقطر شافت
27  گروهتعداد ایستگاه
 سختي كاري شده CK45جنس شافت و غلتک های اصلی
انتقال حركت با زنجيرنوع انتقال حرکت
دستگاه برش هیدرولیگ
 برش هیدرولیکنوع سیستم برش
4 کیلو واتقدرت سیستم برش
فولاد سختکاری شدهجنس تیغه های برش و قیچی ها
 2 میلی متر±10تلرانس طول برش

رول فرمینگ پروفیل گلخانه ای امگا

گلخانه هایی که در سراسر کشور برای کشت و پرورش محصولات و گل های زینتی احداث می شوند، نیاز به پروفیل گلخانه ای دارند. این پروفیل ها از جمله مهمترین مصالح برای احداث گلخانه ها به شمار می روند.از پروفیل امگا برای نصب پلی کربنات بر روی سازنده گلخانه و بدنه گلخانه استفاده می شود. برای تولید این پروفیل از ورق های گالوانیزه استفاده می شود.
از سازه های امگا شکل برای ساخت گلخانه می توانید استفاده کرد.این پروفیل بر روی سازه و بدنه گلخانه نصب می شود.این محصول طول عمر مفید بالا و وزن سبکی دارد و میتواند که سالهای سال در اختیار شما قرارگیرد.

پروفیل گلخانه ای از پر مصرف ترین در صنایع گلخانه ای و کشاورزی همچنین برای ساخت سقف و دیواره های گلخانه از این نوع استفاده میشود. بهترین گزینه برای ساخت گلخانه و اتصال نایلون های گلخانه برای درب  و پنجره  از پروفیل گلخانه ای  میتوان استفاده کرد که به طول های 5 و 6 متری عرضه میگردد . فروش پروفیل گلخانه براساس وزن هر بندیل صورت میگیرد .  انواع سازه های گلخانه به چندین روش کاربرد ، شکل،ظاهر ،پوشش تقسیم میشود . برای اینکه بتوانید مدت زمان زیادی از پروفیل گلخانه ای استفاده کنید  و برای جلوگیری از زنگ زدن  در پروفیل گلخانه ای از یک پوششی به نام گالوانیزه استفاده میشود.

رول-فرمینگ-کانال-گلخانه-ای
پروفیل-اچ-ترکیبی

رول فرمینگ پروفیل نصب فیلم گلخانه ای

پروفیل اچ ترکیبی یکی دیگر از پروفیل های کاربردی برای ساخت و احداث گلخانه می باشد که نصب راحتی دارد. از این پروفیل نیز برای نصب فیلم پلاستیکی بر روی سازه گلخانه استفاده می شود ومقاومت گلخانه در برابر تنش ها افزایش میدهد.
یکی از قطعات نصب نایلون گلخانه برای ساخت سازه گلخانه استفاده از پروفیل لاکینک فنر میباشد. همچنین برای نصب توری ضد حشره برروی گلخانه از کانال لاکینگ فنر و یا پروفیل فیکس پلاستیک استفاده میشود . لاکینگ فنر گلخانه پروفیل c شکلی است که در ابعاد مختلف تولید و به وسیله فنر روکش دار ثابت می شود. از مزایای ان نصب سریع و راحت است که باعث طول عمر زیاد پلاستیک گلخانه بر روی سازه گلخانه است و استفاده متعدد در طول سالیان برای فیکس کردن پوشش سقف گلخانه در سازه گلخانه استفاده میشود.

error: Content is protected !!