رول فرمینگ گاتر گلخانه

دستگاه رول فرمینگ تولید آبرو گلخانه

رول فرمینگ آبرو گاتر : ناودان آبرو یا کانال جمع آوری آب های سطحی یکی از اجزای سیستم تخلیه آب یک ساختمان است. ناودانها و فلاشینگ ها بخشی جدایی ناپذیر از نمای بیرونی خانه شما است. آبروهمچنین می توانند از فولاد گالوانیزه و فولاد ضد زنگ ساخته شوند. با نصب و استفاده صحیح ، آب را از سقف و لبه خانه هدایت می کنند و از نشت جلوگیری می کنند. ما انواع مختلفی از ماشین آلات رول فرمینگ آبرو فلزی را داریم که در نیازهای مختلف هر ساختمان قرار می گیرند.

آبرو یا گاتر گالوانیزه بصورت کانال هلالی شکل یا چهارگوش یا به صورت شکل سفارشی جهت جلوگیری از ریزش مستقیم برف و آب به زمین بر روی سازه های شیب دار و سوله ها طراحی واجرا می گردد.
این خط تولید با کویل گیر دستی ، میز تغذیه ، بخش رول فرمینگ ، واحد برش هیدرولیک ، میزخروجی ، پمپ روغن هیدرولیک و کابینت کنترل برق و ترکیب خواهد شد.

آبرو کانال های پیش ساخته آب به همراه ابزار دیگری مانند فلاشینگ برای آبندی و زیبایی ساختمان ها و برای پوشش سقفهای شیروانی شکل تولید می شوند.

رول-فرمینگ-گاتر-گلخانه

رول فرمینگ گاتر گلخانه ای

گاتر در لغت به معنی کانال آبرو یا ناودان است و در علم مهندسی به انواع کانال پیش ساخته ، آبرو، ناودان یا جوی آب گفته می  شود.  کاربرد مخصوص  آن  جمع آوری و هدایت آب های سطحی  است . گاتر با توجه به ابعاد مختلف ، جنس و طرح های متنوع تولید میشوند مانند گاتر فلزی و پلاستیکی که پر استفاده ترین نوع کانال آب است .

گاتر فلزی معمولا در فضاهای با تردد خودروها  مانند  جمع آوری آب در پارکینگ و رمپ ورودی ساختمان ، محوطه کارخانجات و حاشیه خیابان ها  و همچنین  در فضاهای صنعتی مانند سالن رستوران ها ، سالن تولید کارخانجات ،موتورخانه و آشپزخانه های صنعتی  استفاده  میشود.

از نوع پلاستیکی در فضاهایی با تردد عابر پیاده مانند سرویس ها ، حیاط،دور استخر و زیر دوش ها و..استفاده میشود این نوع شامل پی وی سی ، پلی امید ، پلی پروپیلن و ای بی اس با طرح های مختلف و با ابعاد مختلف تولید میشود  .لوتوس تولید کننده ماشین آلات آبرو یا رول فرمینگ ابرو گاتر، گاتر(Gutter) یا کانال های پیش ساخته آب یا ناودان که برای هدایت و جمع آوری آب به کار گرفته میشود می باشد.

رول-فرمینگ-گاتر-گلخانه-ای

مشخصات رول فرمینگ گاتر ابرو:

  • ضخامت ورق: 1-2 mm
  •  توان موتور اصلی: 15Hp
  • سرعت شکلدهی: 8-10 متر بر دقیقه
  • تعداد ایستگاه:22
  • قطر شافت: 70mm
error: Content is protected !!