رول فرمینگ سفارشی

ساخت رول فرمینگ سفارشی: با توجه به مهم بودن سرعت تولید و کیفیت پروفیل های تولید شده، امروزه استقبال از دستگاه های رولفرمینگ رو به افزایش است و خوشبختانه شرکت لوتوس در این راستا امتحان خود را پس داده است و توانسته در این صنعت گام های قابل قبولی را بردارد در مسیر سوددهی قرار گیرد.
شرکت لوتوس همواره سعی داشته در زمینه هایی فعالیت خود را تقویت کند که کمتر مورد توجه بقیه بوده است و مجموعه این عوامل باعث شده بتوانیم به آینده این شرکت امیدوار باشیم و با تمام توان خود ادامه دهیم.

رول فرمینگ پروفیل سیگما

رولفرمینگ-سفارشی

ساخت انواع رول فرمینگ خاص

فرآیند شکل دهی فلزات به دلیل کاربرد های وسیعی که در ساختمان سازی ،گلخانه سازی ، صنعت ،تولید سازه های قفسه بندی و…..دارد همواره مورد توجه تولیدکنندگان پروفیل بوده است.

برای انجام این فرآیند روش های متفاونی از گذشته بوده است مانند روش پرس برک که هنوز در برخی شرکت ها انجام میشود اما در چند دهه اخیر فرآیند شکل دهی فلزات بوسیله دستگاه های رولفرمینگ به علت مزایای متنوعی که دارد مورد توجه قرار گرفته است مانند:
۱.سرعت بسیار بالاتر(تقریبا 10برابر روش برس برک)
۲.عدم نیاز به اپراتور مستقیم
۳.محصول با کیفیت تر و یک دست تر

رول فرمینگ پروفیل یو

رول-فرمینگ-درخواستی

ساخت دستگاه های رول فرمینگ در حوزه پروفیل های خاص نیاز به تجربه و مهارت بسیار زیاد همراه با دانش فنی این صنعت دارد.

از این رو هدف اصلی این شرکت همواره تلاش برای انتقال این دانش از کشورهای پیشرفته به ایران بوده است و خوشبختانه تا به امروز موفقیت های قابل توجهی مخصوصا در زمینه تولید دستگاه های پروفیل گلخانه داشته است.

رول فرمینگ پایه صندلی

دستگاه-رول-فرمینگ

شرکت لوتوس فرمینگ با بهره گیری از نیروهای متخصص هدف اصلی خود را طراحی و ساخت دستگاه های رول فرمینگ خاص و سفارشی قرار داده است. دستگاه هایی که ساخت ان ها خیلی در این رایج نبوده و ممکن است سازندگان در گمان باشند که توان ساخت آن ها در ایران وجود ندارد.

رول فرمینگ پروفیل L

سازنده-دستگاه-رولفرمینگ

تمرکز اصلی این شرکت بر طراحی و ساخت دستگاه های خاص جهت تولید پروفیل های مورد نیاز صنایع مختلف می باشد که تا کنون توان تولید آن در داخل کشور فراهم نبوده است.

رول فرمینگ داکت

فروش-رول-فرمینگ

سینی کابل، سبک جدید و نوینی از کابل کشی و سیم کشی تجهیزات برقی را به وجود آورده است. لوتوس تولید کننده انواع دستگاه های رول فرمینگ سینی کابل می باشد.

رول فرمینگ پایه سینی کابل

رول-فرمینگ-پایه-سینی-کابل

طراحی و مهندسی دستگاه رول فرمینگ:

طراحی ، تجزیه و تحلیل محصول و مشاوره ازاصول اولیه برای یک پروژه موفق است.
در شرکت لوتوس ما کاملاً معتقدیم که طراحی اولیه خوب محصول نهایی در ایجاد سیستم های تولید سریع ، انعطاف پذیر و بسیار قابل اعتماد ضروری است.

طراحی و مهندسی با کیفیت بالا ، مواد و ماشینکاری: تمام تجهیزات و ابزارهای رول ساز که LOTOS بر روی رول فرمرهای خود نصب می کند به صورت داخلی ساخته می شوند.
این به ما اجازه می دهد تا کنترل کاملی بر کل چرخه تولید داشته باشیم ، از خرید مواد اولیه با انتخاب بهترین فولادهای اروپایی گرفته تا برش ، زبر شدن ، عملیات حرارتی و پایان کار.

کیفیت محصول نهایی شما با کیفیت ابزارهای مورد استفاده ارتباط تنگاتنگی دارد. این امر در مورد غلطک ها و همچنین تجهیزات پرس ورق فلزی صادق است.
ما از مواد اولیه با کیفیت بالا برای تضمین طول عمر قالب ها و تهیه قطعات استاندارد استفاده می کنیم.

 

 

error: Content is protected !!