تولید-و-تامین-انواع-رول-فرمینگ-سینی-کابل
تولید-کننده-ماشین-آلات-سینی-کابل

رول فرمینگ سینی کابل برقی

رول فرمینگ سینی کابل :سینی کابل به واحدی یا مونتاژ واحدها یا مقاطع و اتصالات مرتبط مربوط می شود که یک سیستم ساختاری سفت و سخت را ایجاد می کند که برای بستن ایمن یا پشتیبانی کابل ها و مسی ر سیم ها استفاده می شود.

از سینی های کابل برای ایجاد حفاظت مکانیکی در محیطی که مقادیر زیادی از کابل های کنترل برق در حال کار هستند استفاده می شود. این کابلها علاوه بر ایجاد حفاظت مکانیکی ، برای تسهیل مسیریابی مناسب برای کابلهای برق یا کنترل نیز طراحی شده اند. این سیستم کابل ها می توانند هم از نوع سربار و هم از زیر زمین باشند.

رول فرمینگ پایه سینی کابل

انواع سینی های کابل در مواد مختلف موجود است. تولید کنندگان سینی کابل سینی کابل را با فولاد گالوانیزه ، آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ می سازند. تصمیم گیری در مورد انتخاب سینی کابل به طور کامل به محیط استفاده و نصب بستگی دارد. علاوه بر این ، هزینه نیز یک عامل تعیین کننده مهم است که باید هنگام انتخاب سینی کابل در نظر گرفته شود.

ما طیف گسترده ای از دستگاه های سینی کابل سوراخ دار را ارائه می دهیم مطابق با نیاز مشتری. سینی های کابل سوراخ دار در انواع مختلف ارائه می شوند.لوتوس می تواند دستگاه زیر را تولید کند:

رول-فرمینگ-سینی-کابل-برق
رول فرمینگ سینی کابل برق همراه پانچ

ساخت دستگاه رول فرمینگ سینی کابل برق 

بیایید نگاهی به انواع سینی های کابل بیندازیم.

1. سینی های کابل آلومینیومی
این سینی های کابل به راحتی نصب می شوند و همچنین به دلیل سبک بودن از مزیت های بالایی برخوردار هستند. تقریباً 50 درصد سبک تر از سینی های کابل فولادی هستند.

2. سینی های کابل استیل
سینی های کابل استیل به دلیل چندین ویژگی و فواید بسیار محبوب هستند. سینی های کابل استیل مقاومت فوق العاده بالایی دارند و همچنین کم هزینه هستند. تنها عیب سینی های کابل استیل وزن زیاد و مقاومت در برابر خوردگی کمتر است. جدا از این معایب ، این سینی های کابل برای استفاده در کاربردهای مختلف واقعاً ایده آل هستند.

3. سینی های کابل فولادضد زنگ
سینی های کابل فولاد ضد زنگ نیز به طور گسترده ای در صنایع مختلف استفاده می شود. در برابر مواد رنگرزی مقاومت بالایی دارند. علاوه بر این ، مقاومت زیاد در برابر مواد شیمیایی آلی و همچنین معدنی در دمای بسیار بالا مشخصه سینی های کابل فولاد ضد زنگ است.

error: Content is protected !!