دستگاه رول فرمینگ پروفیل یو

رول فرمینگ پروفیل یو: فرایند رول فرمینگ یک فرایند تولید پیوسته محصولات فلزی است که از رول هایی که در حال دوران حول محور خودشان هستند تشکیل شده است. برای تولید ابتدا ورق فلزی به اندازه ی عرض مورد نیاز نواربری میشوند و به صورت رول ورق یا کویل در می آید و به بخش رول فرمینگ هدایت میشود.
در طول این فرایند ورق با عبورغلتک ها ، که دروازه نامیده می شود ، به صورت پیوسته به پروفیل مورد نظر تبدیل شده و در پایان خط تولید به اندازه های طولی مورد نظر بریده و بسته بندی می شود.

فرایند رول فرمینگ یک فرایند تولید پیوسته محصولات فلزی است که از رول هایی که در حال دوران حول محور خودشان هستند تشکیل شده است. برای تولید ابتدا ورق فلزی به اندازه ی عرض مورد نیاز نواربری میشوند و به صورت رول ورق یا کویل در می آید و به بخش رول فرمینگ هدایت میشود.
در طول این فرایند ورق با عبورغلتک ها ، که دروازه نامیده می شود ، به صورت پیوسته به پروفیل مورد نظر تبدیل شده و در پایان خط تولید به اندازه های طولی مورد نظر بریده و بسته بندی می شود.

دستگاه رول فرمینگ استادورانر

کانال های U برای استفاده در برنامه های کاربردی ساختاری یا مهندسی مناسب هستند. علاوه بر این ، خواصی از قبیل افزایش مقاومت و دوام را نیز ارائه می دهند و به طور معمول برای پشتیبانی از کفپوش کف مورد استفاده قرار می گیرند. کانال U فلزی سبک و قوی است و در هر دو کانال عمیق و کم عمق موجود است. شرکت LOTOS می تواند دستگاه زیر را تولید کند:

کانال استیلی U شکل شامل طیف گسترده ای از گزینه ها برای ابعاد فولادی مختلف است. بخش های فولادی کانال U شکل سرد با تشکیل رول با استفاده از فولادهای با کیفیت بالا تولید می شوند. این ماده عمدتاً در صنایع ساختمانی ، حمل و نقل و ساخت استفاده می شود که در آن دقت ابعادی و فولادهای با کیفیت بالا لازم است.

رول فرمینگ سازه های کناف

دیوارکنافی ترکیبی از مقاطع فلزی یا همان سازه های کناف و صفحات روکشدار گچی می باشد .
کناف دارای سازه هایی با نام رانر و استاد و U و F و L است که این قطعات گالوانیزه بر روی سقف متصل می شوند و پانل های کناف بر روی این سازه پیچ می شوند.

کانال های یو شکل، بخش های فولادی گالوانیزه به عنوان برای سقف های کاذب ستفاده می شود.

انواع سازه های کناف:
سازه استاد (پروفیل ک شکل): سازه گالوانیزه استاد کناف جهت اجرا در المان های عمودی دیوارهای ساخت و ساز خشک کناف کاری مورد استفاده قرار می گیرند.پروفیل استاد، بخش عمودی سازه فولادی را در دیوارها تشکیل می دهد.این پروفیل ها بشکل عمودی و در فاصله های 30 ، 40 یا 60 سانتیمتر از همدیگر قرار گرفته و تحت عنوان زیر سازی برای نصب پنل ها استفاده میشود .

سازه رانر (پروفیلU شکل):
سازه گالوانیزه رانر کناف بصورت افقی برای زیرسازی دیوارهای کناف ایران در بالا و پایین استادها قرار می گیرند و به عنوان ریل های محل سازه استاد می باشد.سازه رانر به عنوان آویز ترکیبی برای بخشی از زیر سازی در سقف های کاذب استفاده میشود.

پروفیل F47:
این سازه جزء اصلی زیر سازی سقف های کاذب است و به عنوان سازه باربر و یا سازه پانل خور عمل می کند. این پروفیل اصلی ترین بخش زیر سازی سقف های کاذب را انجام میدهد و تحت عنوان سازه باربر و بخش نصب پانل عمل مینماید.

رول فرمینگ سازه های کناف

پروفیل L25:
این سازه در فصل مشترک دیوار و سقف به دیوار متصل شده و تراز سقف را مشخص می کند.

پروفیل C :
در محل هایی که دستیابی به کد حریق مد نظر است از سازه C استفاده می شود.این سازه از اصلی ترین اجزای زیر سازی در سقف های کاذب میباشد. و تحت عنوان سازه باربر و پانل خور مورد استفاده قرار میگیرد.

 

پروفیل U :
محل قرار گیر این پروفیل در فصل مشترک دیوار و سقف میباشد به این صورت که به دیوار متصل شده و تراز سقف را نمایان میسازد. و البته در مواردی تحت عنوان یک عضو ضروری در سازه هایی با ویژگی عایق بندی صوتی یا دارای کد حریق هم کاربرد دارد.

رول-فرمینگ-یو-شکل
دستگاه رول فرمینگ پروفیل U

رول فرمینگ پروفیل U

ویژگی های رول فرمینگ دستگاه نبشی پروفیل U36 

 • جنس ورق: رول گالوانیزه
 • ضخامت ورق0.4- 0.7  میلی متر
 • توان موتور اصلی رول فرمینگ: 5  کیلووات
 • سرعت شکل دهی: 40 – 30 متر بر دقیقه
 • ابعاد فرمینگ : 8 × 8/0  × 9/0  متر(طول *عرض*ارتفاع)
 • وزن: 5-4 تُن
قسمت های اصلی رول فرمینگ مقطع u شکل
 • رول باز کن دستی
 • سیستم شکل دهی (رول فرمینگ)
 • واحد برش
 • سیستم کنترل
 • میز محصول

چیدمان خط تولید دستگاه رول فرمینگ U سایز متغییر

رول باز کن دستی                تغذیه                 رول فرمینگ                  برش                   میز محصول

رول باز کن
دستینوع رول باز کن
3 تن

مقاوم در برابر وزن بیشتر

ظرفیت بارگیری
سیستم رول فرمینگ با راهنمای خط
50 میلی مترقطر شافت
10  گروهتعداد ایستگاه
 فلز سختي كاري شده  ck45جنس شافت اصلی
کروم سختی کاری شدهجنس غلتک
40– 30 میلی مترسرعت شکل دهی
انتقال حركت با زنجير 1 اينچنوع انتقال حرکت
چوهو ژاپن شماره 80اندازه زنجیر
اسكلت فلزي طراحي شده با ورق 12 ميليمترياسکلت اصلی دستگاه
دستگاه برش هیدرولیگ
 برش هیدرولیک بدون توقفنوع سیستم برش
12 مگاپاسکالفشار هیدرولیک
آبكاري شده با كروم ١٢جنس تیغه های برش و قیچی ها
 2 میلی متر±10تلرانس طول برش
error: Content is protected !!