رول-فرمینگ-استرات-کانال

دستگاه فرمینگ پروفیل های استرات

کانال های استرات یک چارچوب ایده آل برای سیستم های پشتیبانی بدون نیاز به جوشکاری ارائه می دهند. نصب راحت که قابلیت انعطاف پذیری کامل را برای اضافه کردن شبکه های پشتیبانی را فراهم می کند. کانال یواسترات کانالی است که به طور خاص برای مصارف ساختاری طراحی شده است.
محبوب ترین نوع و اندازه پروفیل های یو استرات تولید شده توسط دستگاه رول فرمینگ کانال استرات عبارتند از:
۴۱ میلی متر
۲۱ میلی متر
۵۲ میلی متر
۶۲ میلی متر
۷۲ میلی متر
تمام این سایزها قابل طراحی و تولید توسط شرکت لوتوس می باشند.کانال استرات مجموعه ای از میله و کانال فلزی رشته ای است که برای شکل دادن یک ساختار پشتیبانی از سقف برای هر چیزی که در قسمت بالای سیستم قرار دارد ، استفاده می شود.

 

لوتوس فرمینگ تولید کننده ماشین الات سازه های جدید جهت اتصال تاسیسات ساختمانی سازه پیش ساخته ی پروفیل استرات. پروفیل های استرات که با نام ساپورت تاسیسات در ایران شناخته شده است،پروفیل های گالوانیزه است که در ابعاد استاندارد تولید می شود و بهترین راه حل برای اتصال سیستم های تاسیساتی به سازه است.

رول-فرمینگ-استرات

رول فرمینگ سازه های پانل خورشیدی

مهمترین مزیت کانال های یو استرات در ساخت و سازاتصال سریع و آسان ، با استفاده از انواع اتصال دهنده های مخصوص و خاص است.کانالهای یونی استرات ، بدون نیاز به جوشکاری ، چارچوبی ایده آل برای سیستم پشتیبانی فراهم می کنند.

میتوان از دستگاه رول فرمینگ کانال استرات به عنوان دستگاه ساخت و تولید استراکچر و سازه نصب پنل خورشیدی نیز یاد کرد.استراکچر پنل خورشیدی یا همان پایه و دیگر لوازم نگهدارنده پنل خورشیدی از مهمترین قسمت های هر سیستم است.چرا که بدون استفاده از یک پایه مناسب بازدهی شما بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. از استراکچر میتوان جهت نصب پنل های خورشیدی در انواع بام های مسطح یا شیبدار و یا شیروانی هایی با شیب شدید استفاده کرد.

 

مشخصات رول فرمینگ استرات:

ضخامت ورق:1.5-2 mm

توان موتور: 15Hp

سرعت شکلدهی: 8-12 متر بر دقیقه

تعداد ایستگاه:20

طول دستگاه: 10 متر

قطر شافت: 80mm

سیستم انتقال حرکت: زنجیری

error: Content is protected !!