رول-فرم-فلنج-کانال-کولر
دستگاه-رول-فرمینگ-فلنج-کانال
رول-فرمینگ-فلنج-کانال
رول-فرمینگ-فلنج

دستگاه رول فرمینگ فلنج کانال

داکت یا مجرای هوا همانطور که از نام آن پیداست ، یک سیستم لوله کشی است که برای حمل و نقل و توزیع هوا استفاده می شود.با توجه به شکل مقطع ، کانالهای هوا را می توان به کانال گرد ، مجرای مستطیل و مجرای بیضی تقسیم کرد.در این میان ، بیشترین کاربرد کانال مستطیل دارد.

با توجه به فرم اتصال ، می توان آن را به کانال اتصال فلنج ، کانال اتصال بدون فلنج و کانال مارپیچ و غیره تقسیم کرد.کانال فلنج ورق نازک را می توان با توجه به اینکه فلنج و مجرای آن یکپارچه است به کانال فلنج ترکیبی و کانال فلنج متصل تقسیم کرد.کانال فلنج ورق نازک را می توان با توجه به اشکال مختلف مقطع فلنج به کانال TDC و کانال TDF تقسیم کرد.

در خط تولید رول فرمینگ فلنج کانال کولر ابتدا ورق فلزی از روی گویل گیر باز میشود پس از آن ورق فلزی از طریق تغذیه به خط رول فرمینگ وارد می شود. پس از آن ، فلنج با توجه به پارامترهای وارد شده ، به تعداد مورد نظر و با طول مورد نیاز توسط سیستم های برش، برش می خورد.

دستگاه-رول-فرم-فلنج-کانال-کولر

رول فرم فلنج کانال کولر

فلنج کانال یک سیستم اتصال داکت است که اتلاف وقت را از بین می برد.برای صرفه جویی در وقت ، صرفه جویی در مواد ، راندمان بالا در کار ، آب بندی خوب ، استحکام و دوام و اتصال ثابت کانال در نقطه ی اتصال به کانالِ دیگر از رابطی بنامِ فلنج کانال استفاده می شود.
بنابر مقطع و ساختارِ اصلیِ کانالِ هوا که ممکن است چهارگوش یا گِرد باشد، فلنج کانال نیز به دو صورتِ چهارگوش و گرد تولید و عرضه می گردد.کیفیت خم کاریِ لبه های فلنج کانالبسیار حائز اهمیت است ،این زبانه ها باید طوری باشد که نه بیش از اندازه باز و نه بیش از اندازه بسته باشد.مقدارِ باز بودنِ زبانه های فلنج کانال در تسهیل نصب فلنج کانال در دهانه های کانال بسیار تاثیر گذار است.البته این موضوع علاوه بر سهولت نصبِ فلنج کانال در سرعت نصب نیز به شدت تاثیر گذار است.

 

مزایای فلنج کانال TDC / TDF

 • بازده تولید بالا ، اندازه دقیق
 • وزن کانال را کاهش دهد و در نتیجه باعث کاهش وزن ساختمان می شود.
 • کانال هوای فلنج صفحه ای به خوبی آب بندی شده است ، که به طور قابل توجهی نشت هوا را کاهش می دهد ، باعث صرفه جویی در انرژی و هزینه عملیاتی میزبان می شود.
 • با مقاومت بالا ، ظاهری زیبا
 • نصب و راه اندازی کانال TDC / TDF ساده و سریع است ، می توان دوره ساخت را کوتاه کرد ، که می تواند پیشرفت پروژه را تسریع کند.
رول-فرمینگ-فلنج-کانال-کولر
رول-فرمینگ-فلنج-کانال
رول-فرم-فلنج-کانال-کولر
 • مشخصات کلی خط تولید فلنج
ورق گالوانیزه – ورق سیاهجنس ورق
0.5-0.9 mmضخامت ورق
8-12 m/minسرعت شکل دهی
8 mابعاد حدودی
18تعداد ایستگاه

 

 • قسمت های اصلی دستگاه
 1. راهنمای ورودی ورق
 2. ایستگاه های رول فرمینگ
 3. برش انتهایی هیدرولیک
 4. سیستم کنترل
 5. سیستم هیدرولیک
 6. میز برش

 

 • مشخصات بخش رول فرمینگ
قطر شفت65mm
18ایستگاه های رول فرمینگ
فلز سختي كاري شده 42CrMo4جنس شفت دستگاه
فلز سختي كاري شده 42CrMo4جنس غلتک های دستگاه
8-12 m/minسرعت شکل دهی
11HPتوان موتور
زنجیرنوع انتقال حرکت
error: Content is protected !!