رولفرمینگ چیست؟

رولفرمینگ یک فرآیند فرم دهی به انواع ورق های فلزی از جمله آهن -استیل- آلومینیوم و… گفته میشود که این فرآیند توسط یک سری غلطک هاکه روی شافت ها توسط تعدادی یاتاقان انجام می شود.

رولفرمینگ سینوسی سفارشی

رولفرمینگ سینوسی سفارشی ریز

دستگاه رولفرمینگ برای پروفیل های سینوسی به عنوان سنگ بنای ساخت قطعات موج دار است که به طور گسترده درصنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد این تجهیزات برای تولید امواج سینوسی برروی ورق طراحی شده سپس در ایجاد پانل های سقفی روکش دیوار وموارد دیگر استفاده می شود. الگوی سینوسی به دلیل استحکام جذابیت زیبایی وشناخت آن مورد علاقه است وآنرا به یک انتخاب محبوب در بخش ساخت ساز تولید می کند.

انواع کاربرد دستگاه رولفرمینگ

انواع مختلفی از دستگاه های رول شکل دهی پروفیل سینوسی وجود دارد که هرکدام برای برآوردن نیازه های مختلف تولید شده این ماشین ها همه کاره هستند و می تواند موارد مختلفی مانند فولاد آلومینیوم ومس را جابجا کنند وقطعاتی را برلی کاربردهای سقف کف ودیوار تولید کنند.

که شرکت لوتوس صنعت آسیا سازنده انواع رولفرمینگ است که رولفرمینگ سفارشی از این دسته می باشد ودرصنعت یخچال سازی استفاده می شود.

مزایای دستگاه رولفرمینگ

بدنه دستگاه رولفرمینگ از جنس ریل فولادی ودیوارهای ورق 20 میل درست شده

شفت غلتکها وزنجیرها از جنس فولاد توسط موتورگیربکسی زنجیر را به حرکت درمی آورد

شفت غلتکها توسط حوضینگ وبلبرینگ روی دیوار ها سوار می شود

سیستم برش دستگاه توسط گیوتین با تیغه فولادی انجام می شودقسمت ابتدایی رولفرم توسط این پود یا(همان نگهدارنده ورق) وقسمت انتهای رولفرم توسط ترکت جهت جلوگیری از دفرمه شدن وراهنمای ورق استفاده شده وقسمت خروجی محصول ازمیزرولیک 6 متری استفاده شده

میز پانچ از سرور فیلروقسمت پانچ تهیه شده توسط غلتک وچرخ دنده های وموتور گیربکس سرو به حرکت در می آورد قسمت پانچ از ورق 50 میل وسمبه وماتریس فولاد و شفت نگهدارنده تولید شده که توسط جک هیدرولیکی کار می کند

ویژگی محصول تولید شده

جنس ورق :گالوانیزه

نوع برش :گیوتین هیدرولیک

سیستم برش :استوپ برش

error: Content is protected !!